top of page

Dlaczego wybrać Fabrykę Detailingu?

Fabryka Detailingu - to profesjonalne studio auto detailingu znajdujące się na ulicy Grabiszyńskiej 241 we Wrocławiu na terenie Hutmenu.

Dlaczego warto zgłosić się do mnie? 

✔️ Profesjonalizm: Posiadam doświadczenie i wiedzę, aby zaspokoić najbardziej wymagające oczekiwania moich klientów.

✔️Akredytowane studio: jestem autoryzowanym  aplikatorem powłok ochronnych firmy NXTZEN

✔️ Indywidualne podejście: Dopasowuje swoje usługi do Twoich potrzeb i preferencji, dbając o każdy detal.

✔️ Najwyższa jakość: Używam tylko sprawdzonych produktów i zaawansowanych technik, aby zapewnić doskonałe rezultaty.

✔️ Pasja i precyzja: moja praca to nie tylko zawód, to moja pasja. Detale mają dla mnie ogromne znaczenie.

 

Nie czekaj dłużej! Odkryj moje usługi detailingowe i zobacz, jak Twój samochód odzyskuje swoje piękno. Skontaktuj się ze mną  662 680 106📞📞

SERVICES

USŁUGI

Czyszczenie gąbką

MYCIE DETAILINGOWE

Mycie detailingowe to proces polegający na doczyszczeniu wszystkich zakamarków, które podczas zwykłego mycia są pomijane. Dodatkowo, auto przechodzi zabieg dekontaminacji, który pozwala oczyścić lakier z zabrudzeń, których nie jesteśmy w stanie usunąć podczas standardowego mycia. Mycie detailingowe jest procesem wprowadzającym do takich zabiegów jak korekta lakieru, czy też woskowanie.

stopy

ZABEZPIECZENIE FELG

Zabezpieczenie felg pomaga utrzymać felgi w czystości oraz chroni je przed zewnętrznymi warunkami atmosferycznymi.

image_50398209.JPG

KOREKTA LAKIERU

Korekta lakieru to proces mający na celu przywrócenie dawnego blasku Państwa autom. Podczas tej usługi można usunąć od 30% do 98% rys, zleży to od grubości powłoki lakierniczej w Państwa autach. Dzięki korekcie lakieru przywracany jest dawny blask samochodu, co podnosi jego wartość.

Image by Ján Vlačuha

DETAILING WNĘTRZA

Detailing wnętrza to proces polegający na dokładnym czyszczeniu wnętrza samochodu, tak aby żaden zakamarek nie został pominięty.

Image by Matt Antonioli

ZABEZPIECZENIE SZYB

Nałożenie powłoki na szyby pozwala utrzymać lepszą widoczność w czasie jazdy podczas deszczowych dni, a także ułatwia ich późniejszą pielęgnację.

image_67194881 (1)_edited.jpg

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Zabezpieczenie lakieru pozwala uchronić go przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi oraz mikro zarysowaniami. Dodatkowo wydobywa głębię lakieru, nadaje niesamowitej hydrofobowości, a także właściwości samooczyszczających. Powyższe właściwości zapewniają woski, powłoki polimerowe, powłoki ceramiczne oraz powłoki kwarcowe.

Image by Ivan Kazlouskij

PIELĘGNACJA SKÓR

Dbając o skóry przedłużamy ich trwałość, a także ułatwia ich późniejszą pielęgnację. W przypadku skór w nowych autach, warto je zabezpieczyć już na samym początku, aby zapobiec pęknięciom i przetarciom.

Zaparkowane samochody

PRZYGOTOWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY

Wychodząc Państwu na przeciw. Oferuję przygotowanie auta do sprzedaży. Zakres prac jest dobierany indywidualnie po konsultacji z klientem.

silver sports coupe_edited.jpg
bottom of page